blog.nayma.pl


Dla miłośników WordPress, WooCommerce, HTML5, CSS3 oraz JS.

Podziel się


Tagi


Witamy na nowym Blogu Nayma.pl

Słowem wstępu.

Witamy Was na naszym nowym blogu, na którym będziemy dzielić się z Wami ciekawymi wtyczkami, rozwiązaniami i technicznymi zagadnieniami z dziedziny WordPressa, WooCommerce i nie tylko. W miarę naszych możliwości będziemy również dzielić się z Wami ciekawymi darmowymi rozwiązaniami jak i materiałami graficznymi, czyli tzw Freebies, które można znaleźć na wielu popularnych stronach i serwisach w internecie.

Po co ten cały blog ?

W internecie można tak naprawdę znaleźć wszystko, czasami jednak trzeba sporo się namęczyć i protestować różnych porad a czasami też samemu coś przerobić żeby uzyskać zadowalający efekt finalny. Czasami nie ma np potrzeby korzystać z drogich rozwiązań lub zbędnych wtyczek i można prostym sposobem samemu uzyskać zadowalające efekty.

Dlaczego my ?

Od 2000 roku zajmujemy się projektowaniem stron i grafiki użytkowej. Te wszystkie lata nauki przekładają się na spore doświadczenie i znajomość wielu ciekawych źródeł darmowych rozwiązań i materiałów. Chcielibyśmy podzielić się wszystkim klientom i czytelnikom naszą wiedzą i doświadczeniem. Mamy też nadzieje, że uda się Nam zaoszczędzić Wam czasu i niejednokrotnie znajdziecie tutaj cos ciekawego dla siebie...

Nayma.pl Dariusz Okoń
Dodane przez

Nayma.pl Dariusz Okoń

Komentarze