blog.nayma.pl


Dla miłośników HTML5, CSS3, JS, WordPress oraz systemu macOS

Dariusz Nayma.pl
Autor Wpisu

Podziel się


Tagi


Witamy na nowym Blogu Nayma.pl

Dariusz Nayma.plDariusz Nayma.pl

Słowem wstępu.

Witamy Was na naszym nowym blogu, na którym będziemy dzielić się z Wami ciekawymi wtyczkami, rozwiązaniami i technicznymi zagadnieniami z dziedziny WordPressa, WooCommerce i nie tylko. W miarę naszych możliwości będziemy również dzielić się z Wami ciekawymi darmowymi rozwiązaniami jak i materiałami graficznymi, czyli tzw Freebies, które można znaleźć na wielu popularnych stronach i serwisach w internecie.

Po co ten cały blog ?

W internecie można tak naprawdę znaleźć wszystko, czasami jednak trzeba sporo się namęczyć i protestować różnych porad a czasami też samemu coś przerobić żeby uzyskać zadowalający efekt finalny. Czasami nie ma np potrzeby korzystać z drogich rozwiązań lub zbędnych wtyczek i można prostym sposobem samemu uzyskać zadowalające efekty.

Dlaczego my ?

Od 2000 roku zajmujemy się projektowaniem stron i grafiki użytkowej. Te wszystkie lata nauki przekładają się na spore doświadczenie i znajomość wielu ciekawych źródeł darmowych rozwiązań i materiałów. Chcielibyśmy podzielić się wszystkim klientom i czytelnikom naszą wiedzą i doświadczeniem. Mamy też nadzieje, że uda się Nam zaoszczędzić Wam czasu i niejednokrotnie znajdziecie tutaj cos ciekawego dla siebie...

Komentarze